Snižte si díky fotovoltaice náklady na energie až o polovinu

Dodáváme fotovoltaické elektrárny, které jsou řešené na míru potřebám vaší budovy nebo vozového parku. Můžete je využít, ať už jste firma, nebo domácnost.

Poptat řešení

Proč si vybrat fotovoltaiku
od nás

Chytrá elektrárna šetří čas i náklady

Naše elektrárny umíme propojit na inteligentní systém. Díky němu dokáže elektrárna nejen ukládat přebytečnou energii, ale také reagovat na spotové ceny. Sama pak nakoupí energii, nebo ji naopak výhodně prodá, pokud jí máte přebytek.

Vyřídíme papíry a instalujeme do 30 dní

Rádi si vezmeme na starost nejen projekt elektrárny, ale také veškeré další náležitosti. Vyřídíme za vás žádost u distributora elektrické energie i dotaci. Elektrárny pro rodinné domy dokážeme nainstalovat do 30 dnů od podpisu smlouvy.

Odborná montáž a nonstop servis

S námi se můžete spolehnout na odbornou montáž fotovoltaické elektrárny se všemi potřebnými certifikáty. Nabízíme vám záruky nad rámec zákona a následný servis dostupný 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Stačí nám 10% záloha

Před samotným dokončením instalace po vás nebudeme chtít uhradit více než 10 procent z celkové ceny projektu.

Jak solární elektrárna
funguje?

Přebytek solární energie

Za slunečného dne elektrárna vyrobí více energie, než kolik váš objekt spotřebuje. Tato energie je ukládána do baterií a po jejich nabití je možné ji prodávat do distribuční sítě.

Částečné pokrytí spotřeby

V ranních hodinách nemusí elektrárna vyrábět dostatek elektrické energie pro pokrytí spotřeby daného objektu. V takových případech je možné čerpat energii uloženou v bateriích, nebo elektřinu z distribuční sítě.

Večer a noc

Když už večer a v noci slunce nesvítí, elektrárna energii nevyrábí. Objekt čerpá energii z baterií, které se nabyly slunečním zářením přes den. Pokud se baterie vybije, objekt automaticky přejde na energii z distribuční sítě.

Co říkají naši klienti

Stejně jako rostlo portfolio našich klientů, jsme postupně rozšiřovali také naše služby. Od roku 2012 tak zákazníkům dodáváme také solární elektrárny. Spolehnout se u nás můžete na zkušenosti, odborný přístup a také nonstop servis.

Instalace proběhla naprosto v pořádku v dohodnutém termínu. Nejvíce se mi líbila komunikace s panem Novákem, který měl zakázku na starosti od začátku do konce.

Petr K.
Třebíč
Rodinný dům

Security Technologies si poradila s naší nestandardní střechou na výbornou. Chlapi byli šikovní.

Alice S.
Svitavy
Rodinný dům

Vše proběhlo v pořádku, elektrárna běží.

Jiří A.
Ptice u Prahy
Rodinný dům

Lorem ipsum

Test T.
Praha
Rodinný dům

Máme více jak 30 let zkušenosti v oblasti elektrotechniky

Jsme ryze česká společnost se sídlem v Brně, která nabízí řešení v oblasti elektrotechnických systémů už od roku 1991. Byli jsme průkopníky bezpečnostních technologií v Česku a postupem času jsme se stali důvěryhodným partnerem pro širokou škálů klientů – od rodinných domů, přes obchody a výrobní haly, až po státní správu a kritickou státní infrastrukturu.

Chcete začít šetřit díky
fotovoltaice?

Spojte se s pobočkou, která je vám nejblíž.
Nebo nám jednoduše nechte kontakt, ozveme se vám.

    Děkujeme!
    Brzy se vám ozveme.