Už více než 30 let pomáháme zákazníkům z celé republiky

Jsme ryze česká společnost se sídlem v Brně, která nabízí řešení v oblasti zabezpečení objektů po území celého Česka už od roku 1991.

Poptat řešení

S našimi řešeními nezískáte pouhý pocit bezpečí, ale skutečné zabezpečení.

Bohaté zkušenosti jsme získali již v 90. letech jako průkopníci zabezpečení většiny poboček českých bank. Od té doby se značně rozšířilo nejen portfolium našich služeb, ale také škála odvětví, do kterých naše řešení dodáváme.

Proč si vybrat nás?

Individuální přístup

Projekt nikdy nenavrhujeme od stolu, ale až po osobní návštěvě a přesně na míru vašim potřebám. Vždy připravíme to nejefektivnější řešení, které následně spolehlivě spravujeme tak, abychom vám mohli být dlouhodobým partnerem.

Integrace služeb

Jednotlivé systémy propojujeme tak, aby vám přinášely maximální přehled a tím možnost co nejrychlejšího zásahu a snižovaly finanční, lidské a časové náklady na bezpečnost. Díky širokému záběru našich řešení jsme schopni reagovat na jakýkoliv bezpečnostní problém.

Máme více jak 30 let zkušeností

Spolehnout se můžete na profesionální řešení a služby poskytované týmem zkušených expertů. Ti se často sami podílí i na samotném vývoji globálních bezpečnostních systémů. Díky našim zkušenostem dokážeme vyhovět jak malým firmám a provozům, tak velkým korporacím a státní správě, které potřebují komplexní a rozsáhlé systémy.

Nonstop servis a dostupnost

Servisní pohotovost a služby poskytujeme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Provozujeme síť poboček, díky kterým jsme vám vždy nablízku po celé ČR.

Jsme držiteli mimo jiných těchto certifikátů

Za 30 let jsme pomohli již celé řadě zákazníků v nejrůznějších oblastech podnikání

Security Technologies je náš dlouholetý partner. Významnou předností je rychlost a efektivita, s jakou řeší případné poruchy a závady. Díky němu máme jistotu, že jsou naše systémy plně funkční.

Marek Sedláček
Avion Shopping Park Ostrava
Retail

Děkujeme Security za jejich servisní péči. Vřele je doporučujeme každému, kdo hledá odborného partnera pro zajištění technické ochrany v tak náročném prostředí, jako je to logistické.

Petr Zavřel
DHL Freight CZ
Logistická centra

Jsme rádi za tak spolehlivého partnera v oblasti bezpečnostních systémů. K našim požadavkům přistupuje vždy profesionálně a realizace probíhají bez jakýchkoli komplikací.

Jiří Polehla
ITW PRONOVIA
Průmysl a výroba

Security vnímáme jako erudovaného partnera. Veškeré bezpečnostní systémy nám integruje do přehledné grafické nadstavby, což je pro nás neocenitelné z hlediska přehlednosti a rychlosti zásahu.

Vilém Hein
Věznice Vinařice
Vězeňská služba

Spolupráce se Security funguje nadstandardním způsobem. Těžíme z hlubokých znalostí jejich techniků i z bezproblémové vzájemné komunikace.

Petr Vaňha
Česká národní banka
Bankovní sektor

Mezi naše klienty také patří

Chcete mezi naše spokojené
klienty patřit i vy?

Spojte se s pobočkou, která je vám nejblíž.
Nebo nám jednoduše nechte kontakt, ozveme se vám.

    Děkujeme!
    Brzy se vám ozveme.