Kariéra v Security Technologies

V Security Technologies si zakládáme na tom, abychom byli nejen týmem odborníků, na které se naši zákazníci mohou vždy spolehnout, ale také skvělou partou.

Proč pracovat právě u nás

Proč pracovat právě u nás?

Výkonová mzda a systém benefitů

Každý člen našeho týmu je z větší části odměňován na základě odvedené práce. Záleží jen na něm, kolik práce za měsíc zvládne a jaká bude jeho výplata. Zároveň mu však garantujeme měsíční odměnu. Čerpat také může z řady zajímavých benefitů.

Možnost kariérního růstu

V Security nabízíme schopným pracovníkům možnost se propracovat až na ta nejvyšší místa. Důkazem toho je velká část vedení naší společnosti. Jeho členové začínali na montážních pozicích a během let se vypracovali až do top managementu.

Flexibilita rozvržení práce

Zakázky a jejich termíny jsou pevně dané, ale rozvržení samotné práce závisí pouze na dohodě pracovníků v rámci malých týmů. Čtyřdenní pracovní týden proto není problém. Samozřejmostí je přitom proplácení přesčasů a nadstandardních diet.

Kvalitní vybavení

Našim pracovníkům se snažíme nabídnout vždy tu nejlepší techniku, vybavení a auta, aby mohli odvádět kvalitní a rychlou práci. Kromě toho si také mohou vybrat z katalogu firemního oblečení podle svého vkusu.

Detailní zaškolení a neustálé vzdělávání

Zakládáme si na tom, abychom byli profesionály ve svém oboru. Pro nováčky máme proto připravený vzdělávací program. Každý z nich má navíc přiděleného mentora, který jim předává své zkušenosti. Samozřejmostí je další vzdělávání, a to i v oblasti měkkých dovedností a osobního rozvoje.

Všichni jsme tu parťáci

V Security si neradi hrajeme na nadřízené a podřízené. K zákazníkům přistupujeme jako k partnerům a stejně tak to funguje mezi jednotlivými členy týmu. Ať už jde o montážního technika, nebo ředitele společnosti.

Jaké benefity můžete v Security čerpat?

  • Služební vůz a mobilní telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na penzijní spoření
  • Příspěvek do systému zaměstnaneckých výhod BENEFIT PLUS
  • Příspěvek na MultiSport kartu
  • Další produkty a služby za zvýhodněné ceny

Nejsme žádný korporátPodívejte se, jak to u nás vypadá