Menu

Nabízíme Vám externí správu sítí a správu výpočetní techniky.

Žádná organizace nemůže dlouhodobě fungovat bez kvalitního zabezpečení a správy počítačové sítě. Nároky na odbornost IT pracovníků jsou ale značné. Neustále rostou náklady na jejich mzdy, školení a vybavení.

Nabízíme Vám proto službu externí správy sítě a výpočetní techniky. Naši IT specialisté Vám budou k dispozici na telefonu či e-mailu. Vzdáleným přístupem mohou provádět smluvené úkony, vykonávat mimořádné zásahy, řešit aktuálně vzniklé problémy. V případě potřeby mohou problém řešit přímo na místě u Vás.

Postaráme se o správu Vašich serverů, routerů, stanic i periferií. Informační technologie nejen spravujeme, ale našim klientům poskytujeme i konzultace ohledně dalšího rozvoje IT v jejich společnosti apod. Jsme schopni zajistit i dodávky veškeré techniky v oblasti informačních technologií.

V případě Vašeho zájmu neváhejte kontaktovat vedoucího IT oddělení SECURITY TECHNOLOGIES a.s. Pavla Paroulka prostřednictvím e-mailu: paroulek tecka pavel zavinac security tecka cz nebo tel.: +420 545 424 173.