Naše řešení

Dokážeme opravit a optimalizovat i váš bezpečnostní systém

Váš stávající dodavatel bezpečnostního, protipožárního nebo kamerového systému přestal své služby poskytovat, nebo s ním nejste spokojeni? Obraťte se na nás. Kromě vlastních bezpečnostních systémů, které zákazníkům dodáváme, dokážeme servisovat i ty od ostatních dodavatelů. Na trhu jsme už více jak 30 let, a tak většinu bezpečnostních systémů velmi dobře známe a máme k nim i náhradní díly.

Potřebujete opravit nebo vylepšit váš bezpečnostní systém?
Obraťte se na nás

Revize a opravy bezpečnostních a dalších systémů

Dokážeme opravit téměř jakýkoli systém, ať už jde o systémy bezpečnostní, o protipožární ochranu nebo o kamerové systémy. Náš technik na místě vše prohlédne a navrhne optimální řešení opravy. Na skladě máme náhradní díly široké škály výrobců. I ty, které byste jinde sháněli jen velmi složitě. Po opravě systému se o něj budeme rádi pravidelně starat a zabezpečíme vám jeho servis a revize. 

Optimalizace bezpečnostních a dalších systémů

Máte pocit, že váš bezpečnostní systém už nefunguje tak, jak by měl? Do správného chodu a souladu s legislativou dokážeme přivést jakýkoli bezpečnostní systém. Náš odborník na místě vše rád posoudí a navrhne řešení pro opravu nebo optimalizaci vašeho stávajícího řešení. 

Dlouhodobý servis

Po opravě a případné optimalizaci vašeho bezpečnostního systému vás rádi vezmeme pod svá křídla.  Můžete se na nás tak spolehnout jako na odborného partnera, který vám bude po ruce 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Máme několik poboček po celém Česku tak, abychom vám byli nablízku. Každý klient má přiděleného konkrétního technika, na kterého se může vždy spolehnout.