Naše řešení

Bezpečnostní a protipožární boxy od Security

Díky mnohaletým zkušenostem dokážeme zachytit každou bezpečnostní hrozbu a zmírnit její dopad. Spoléháme se přitom na ty nejlepší technologie, které trh nabízí. Některé produkty však vyvíjíme a vyrábíme sami.

Potřebujete zabezpečit i váš majetek?
Kontaktujte nás

Klíčový trezor požární ochrany 

Náš trezor slouží jako odolná schránka pro uschování klíčů od chráněného objektu, aby se k nim v případě potřeby rychle dostala jednotka hasičů. Dveře trezoru jsou elektronicky kontrolovány a napojeny na systém protipožární ochrany. Schránka splňuje všechny náročné podmínky bezpečnostní třídy Z2.

Univerzální bezpečnostní box

Náš bezpečnostní box slouží k bezpečnému uchování důležitých předmětů, jako jsou různé dokumenty, cennosti, mobilní telefony nebo zavazadla. Jeho dveře jsou elektromechanicky zajištěné. Díky tomu můžete nastavit přístupová práva jen konkrétním osobám a pro konkrétní časové období. Boxy pro vás rádi vyrobíme v jakýchkoliv rozměrech, sestavách i barevných provedeních. Samozřejmostí je jejich napojení na bezpečnostní systém. 

Univerzální klíčový box

Jedná se o speciální verzi univerzálního bezpečnostního boxu, která byla vyvinuta k bezpečnému a evidovanému uložení klíčů. Box je rozdělen na jednotlivé schránky, každá z nich ma elektromechanicky zajištěné dveře. Pro jednotlivá dvířka je možné nastavit přístup pomocí identifikace uživatele. I u klíčového boxu vám na míru dokážeme přizpůsobit parametry jako počet schránek nebo barevné provedení, stejně jako ho napojit na bezpečnostní systém.